KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9579318

nr 957 9318

Teckningar

+ litografi, Arvid Knöppel (1892-1970), Älgar+ Björn, signerad.

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 april 2015
kl 20:04:13

26/4 16:56:47 1      100 kr
27/4 19:54:19 2      Vinnande bud