KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 9579318
nr 957 9318
Teckningar
+ litografi, Arvid Knöppel (1892-1970), Älgar+ Björn, signerad.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 april 2015
kl 20:04:13
26/4 16:56:47
100 kr
27/4 19:54:19